ЧЕРНІВЦІ

З початку року населення продало дві тонни золота

Українці масово позбуваються золота

0

За сім місяців 2012 року українці продали Нацбанку золота більше, ніж за весь минулий рік

Про це «Коментарям» повідомили в Національному банку України.

За словами заступника голови НБУ Віри Ричаківської, банку тільки за останні сім місяців вдалося залучити від населення 1,9 тонни золота, для порівняння, за 2011 рік придбано у населення 1,8 тонни золота.

До 13 серпня реалізував 9 тис. 693 інвестиційні монети різних номіналів на загальну суму 27,65 млн грн. На наступний рік уповноважені банки подали заявку на понад 31 тис. інвестиційних монет.

Ричаківська також повідомила про плани НБУ щодо активізації процесу збуту інвестиційних монет, у тому числі шляхом розширення каналів їх реалізації та пом´якшення ціноутворення.

«Мова йде про безпосередній продаж монет населенню територіальними управліннями Національного банку, а також про можливість надання монет банкам України під реалізацію на комісійній основі», - зазначила представник НБУ.

Інвестиційні монети залежно від попиту будуть випускатися нефіксованими тиражами, тобто за необхідності їх кількість може бути збільшена.

Як повідомляли «Коментарі», в липні українці купили доларів на півмільярда більше, ніж у червні. Банки купили у населення 1,538 млрд доларів, продали - $2,349 млрд.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua