ЧЕРНІВЦІ

Одеса стала піонером, надавши російській мові регіональний статус

0

13 серпня пройшла позачергова сесія Одеської міськради, на якій депутати прийняли рішення «Про реалізацію положень Закону України «Про засади державної мовної політики» в місті Одесі»

Прийнятим рішенням міськрада закріпила за російською мовою статус регіональної на території Одеси. «За» це рішення проголосували всі 73 одеські депутати, зареєстровані у залі.

Співавтор Закону про мови Народний депутат України Вадим Колесніченко особисто був присутній на знаковій для одеситів сесії міськради.

У свою чергу мер Одеси Олексій Костусєв розповів, що за даними соцдослідження, проведеного на замовлення мерії, 89% одеситів віддають етнолінгвістичну перевагу російській мові.

Від імені одеситів він подякував Президентові України Вікторові Януковичу і привітав городян з прийняттям цього рішення.

«Прийняття такого рішення повною мірою відповідає реаліям мовної ситуації в місті. Завдяки ефективній підготовчій роботі мерії та депутатського корпусу ми абсолютно готові реалізувати в Одесі положення Закону «Про засади державної мовної політики» повною мірою. Я вітаю всіх одеситів з прийняттям довгоочікуваного і важливого для міста рішення», - заявив мер Одеси.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua