ЧЕРНІВЦІ

Хліб на прилавках Буковини, незважаючи на запаси зерна першої, другої та третьої категорії на Неполоковецькому хлібокомбінаті, все ж може подорожчати. Як повідомляє molbuk.ua, про це заявив начальник управління агропромислового комплексу ОДА Микола Олексюк.

"Продовольчим зерном наша область буде цього року забезпечена, але якщо все дорожчає, то чому товаровиробники мають працювати збитково", - аргументував подорожчання Олексюк. 

За словами чиновника, зараз опрацьовується калькуляція з Неполоківецьким комбінатом хлібопродуктів та з основним хлібовиробником - Чернівецьким хлібокомбінатом.

Нову ціну на хліб обіцяють озвучити після того, як її буде узгоджено з Антимонопольним комітетом та управлінням економіки ОДА.
"Думаю ціна зросте не більше ніж на 10 копійок. Не думаю, що це буде страшне здорожчання для споживачів", - зазначив начальник управління. 

Видання також наводить слова заступника директора ПАТ "Чернівецький хлібокомбінат" Івана Блиськи, який повідомив, що "хліб й справді може подорожчати, але ще наразі невідомо коли і на скільки".

Фото з сайту Чернівецької міськради

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua