ЧЕРНІВЦІ

Тюремники приведуть Тимошенко в суд силоміць

0

Якщо участь екс-прем´єр-міністра Юлії Тимошенко в засіданні суду у справі ЄЕСУ і буде забезпечена, то тільки в силовому варіанті

Таку думку висловив адвокат екс-прем´єра Олександр Плахотнюк, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За словами Плахотнюка, може бути здійснена спроба забезпечити участь його підзахисної в судовому засіданні у справі корпорації «ЄЕСУ» в режимі відеоконференції.

«Суд зробив запити про можливість проведення відеоконференції і відповіді на свої запити отримав. Проте згоди Тимошенко на участь в режимі відеоконференції немає, вона написала письмову відмову. Тому законних підстав для проведення судового засідання в режимі відеоконференції немає. Якщо щось буде зроблено - то тільки в силовому варіанті», - заявив адвокат Тимошенко.

Разом із тим Плахотнюк підкреслив, що для проведення відеоконференції необхідно відповідне розпорядження суду, а на попередньому засіданні це питання не обговорювалося.

«На даний момент таке розпорядження в матеріалах справи відсутнє», - додав адвокат.

Як повідомляли «Коментарі», раніше в ДПтС заявили, що Тимошенко відмовилася брати участь в засіданні суду у справі ЄЕСУ 14 серпня.

У своїй заяві Тимошенко посилається на рекомендації лікарів деякий час утриматися від участі в процесуальних заходах й обмежити кількість зустрічей з відвідувачами для досягнення позитивних результатів її реабілітації.

31 липня Київський районний суд Харкова переніс на 14 серпня розгляд справи про діяльність у 1997-1998 роках корпорації «Єдині енергетичні системи України». Таким чином суд задовольнив клопотання сторони державного обвинувачення, яке наполягало на письмовому з´ясуванні позиції Тимошенко щодо її участі у судовому розгляді в режимі відеоконференції.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua