ЧЕРНІВЦІ

Азаров знайшов винних у пожежі на Херсонщині

0

Займання лісу в Херсонській області сталося через недбалість працівників, які не вжили вчасно необхідних заходів для запобігання подібному лихові

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі КМУ, про це заявив прем´єр-міністр України Микола Азаров.

«Уряд прийняв рішення про особливий режим перебування в лісах у період спеки. Чому воно не виконується? Чому ліс не був закритий для відвідування?», - заявив Азаров і зазначив, що відповідні підрозділи Держагентства лісових ресурсів спрацювали в цій ситуації вкрай негативно.

Разом з тим глава уряду зазначив, що «пожежа стала тестом, який чітко показав готовність служб працювати в екстрених умовах, виконувати оперативно складні завдання».

«Всі служби діяли досить злагоджено, оперативно спрацювавши на місці, локалізувавши і погасивши пожежу», - зазначив Азаров.

Як повідомляли «Коментарі», пожежа в Корсунському лісництві держпідприємства «Каховське лісове господарство» в Херсонській області розпочалася 9 серпня - тоді вигоріло 50 га, в результаті пожежі площа постраждалої території збільшилася до 1500 га. Прокуратура Херсонської області порушила кримінальну справу. У підпалі лісу підозрюється місцевий пастух. 13 серпня міліція затримала підозрюваного в підпалі.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua