ЧЕРНІВЦІ

Екс-прем´єр знову відмовилася брати участь в суді щодо ЄЕСУ

Тюремники дадуть Тимошенко привід поскаржитися до Євросуду

0

Проведення судових засідань у справі корпорації ЄЕСУ в режимі відеоконференцій без згоди обвинуваченої у справі екс-прем´єр-міністра Юлії Тимошенко стане вагомим аргументом для звернення до Європейського суду з прав людини зі скаргою про порушення її прав

 Таку думку висловила адвокат Валентина Теличенко, передає «УНІАН».

«Якщо стосовно Тимошенко у справі ЄЕСУ буде проводитися суд в режимі відеоконференції, то це буде вагомим доказом, що по відношенню до неї було порушено право на справедливий суд», - сказала вона.

Разом з тим в Державній пенітенціарній службі України «Коментарям» повідомили, що «засуджена Юлія Тимошенко в черговий раз написала заяву про відмову брати участь у засіданні Київського райсуду м.Харкова, яке заплановане на 14 серпня поточного року».

Згідно з повідомленням ДПтС, в своїй заяві Тимошенко посилається на рекомендації лікарів, які рекомендували їй деякий час утриматися від участі в процесуальних заходах і обмежити кількість зустрічей з відвідувачами для досягнення позитивних результатів її реабілітації.

Про письмовій заяві керівництво Качанівської колонії поінформувало суддю Київського райсуду Харкова.

Як повідомляли «Коментарі», 31 липня Київський районний суд Харкова переніс на 14 серпня   розгляд справи про діяльність в 1997-1998 роках корпорації «Єдині енергетичні системи України». Таким чином суд задовольнив клопотання сторони державного обвинувачення, яке наполягало на письмовому з´ясуванні позиції Тимошенко щодо її участі у судовому розгляді в режимі відеоконференції.

На початку серпня Тимошенко повторно заявила про свою відмову  від участі в засіданні в режимі відеоконференції Київського районного суду Харкова з розгляду справи про діяльність ЄЕСУ.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua