ЧЕРНІВЦІ

Юристи-«регіонали» написали «мовний» закон з грубою помилкою

0

Народні депутати від Партії регіонів Сергій Ківалов і Вадим Колесніченко допустили грубу помилку в своєму скандальному законі «Про засади державної мовної політики»

Про це «Коментарям» заявив адвокат Клим Братковський.

За його словами, в тексті закону 17 раз дано посилання на ч. 3 ст. 8 закону, в якій мають бути критерії регіональних мов або мов національних меншин.

Однак, як зазначив Братковський, в ч. 3 ст. 8 не вказано жодного критерію. Насправді критерії регіональних мов містяться в ч. 3 ст. 7 закону.

Таким чином, зазначив експерт, слідуючи нормі закону, всі 17 місць, де зазначене посилання на ч. 3 ст. 8, на практиці застосовуватися не можуть.

 

Як повідомляли «Коментарі», 8 серпня Президент України Віктор Янукович підписав закон «Про засади державної мовної політики» «регіоналів» Ківалова і Колесніченка,  прийнятий Верховною Радою 3 липня. Це рішення парламенту викликало акції протесту в багатьох містах України.

10 серпня «мовний» закон був опублікований і, як наслідок, набув чинності. В опозиції вважають, що закон розколює Україну і прийнятий з порушеннями Конституції та регламенту Верховної Ради.

 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua