ЧЕРНІВЦІ

Симоненко вважає, що Олімпіада вказала на проблеми у спортивній сфері

0

 Олімпіада в Лондоні показала, наскільки в Україні відсутня державна підтримка спортивного розвитку молоді

 Про це на прес-конференції в Черкасах заявив лідер Компартії України Петро Симоненко, повідомили «Коментарям» у прес-службі КПУ.

За його словами, незважаючи на певну радість за спортсменів, які отримали призові місця на Олімпіаді, 14-те місце в загальному заліку – це один з найнижчих показників за всю історію незалежності України.

При цьому Симоненко нагадав, що під час Олімпіади влада декларувала будівництво спортивних комплексів та підтримку молоді в спортивному розвитку.

«Тут не треба говорити про те, скільки комплексів будується. Варто вийти на подвір’я і побачити відсутність будь-яких майданчиків», – наголосив лідер КПУ.

Він додав, що за радянських часів спортивні майданчики будувалися не тільки біля кожного будинку, а й відкривалися спортивні секції-гуртки для молоді, в яких вона могла займатися безкоштовно.
Сьогодні ж, уточнив Симоненко, через недоступні ціни відвідувати спортзали може далеко не кожна дитина.

Більше того, підкреслив лідер комуністів, практично відсутня державна підтримка професійних спортсменів.

У зв’язку з цим він вважає, що сьогодні робиться все, щоб знищити систему спортивної підготовки.

Симоненко також розкритикував той факт, що в Україні витрачаються мільйони на іноземних футболістів, які навіть не показують якісний результат на полі, і при цьому не виділяються кошти на молодіжний спортивний розвиток.

«Ця Олімпіада лише засвідчила, що у спортивній сфері у нас величезні проблеми, що в Україні знищується доступ молоді до спорту, що у нас немає гідного рівня підготовки спортсменів і що державі немає до цього ніякого діла», – підсумував Симоненко.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua