ЧЕРНІВЦІ

Населення не отримає дешевого газу - він пішов на промпідприємства

«Укрнафта» забрала у населення 270 мільйонів кубів українського газу

0

Замість продажу дешевого вітчизняного газу населенню компанія направить його промисловим підприємствам

Уряд дозволив найбільшій нафтовидобувній компанії країни ВАТ «Укрнафта» в 2012 році поставити 270 млн  куб. м газу промисловості замість населення, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Відповідні зміни в «Прогнозний баланс надходження та розподілу газу на 2012 рік» внесені урядовою постановою № 431 від 25 липня.

Зокрема, згідно з документом, обсяг газу, що видобувається «Укрнафтою» і використовується для потреб населення, в 2012 році зменшується на 270 млн  куб. м - до 883 млн  куб. м. Водночас відбір природного газу власного видобутку з підземних сховищ газу для потреб населення, навпаки, збільшується на 270 млн  куб. м - до 1,186 млрд  куб. м.

«Укрнафта» - найбільша нафтовидобувна компанія країни, з квітня 2011 року орендує у «Дніпроазоту» цех з виробництва аміаку, на якому переробляє газ, що видобуває. Хоча, згідно із законодавством, весь видобутий газ компанія зобов´язана продавати «Нафтогазу» для потреб населення. «Укрнафта» не перший рік відмовляється виконувати цю норму закону і в судовому порядку доводить своє право на реалізацію сировини промспоживачам.

«Нафтогазу» належить 50% +1 акція «Укрнафти», групі компаній, пов´язаних з акціонерами Приватбанку - близько 42% акцій компанії.

 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua