ЧЕРНІВЦІ

Мешканці села Долішній Шепіт Вижницького району хочуть перекрити дорогу 14 серпня, добиваючись її ремонту. Про це пише сайт МБ.

"Дорога у нашому селі дуже погана, - розповіла виданню мешканка села Євгенія. - Коли у липні тут відбувалося міжнародне раллі, нам пообіцяли зробити дорогу. Дорогу справді відремонтували, але у селах Берегомет, Стебник, Лопушне. А у нас досі ніхто нічого не робить. Машини не їздять дорогою, а об`їжджають узбіччям. Коли у швидкій допомозі чують, що потрібно їхати у Долішній Шепіт, відмовляються через погану дорогу. У нас працює чотири лісгоспи, по 20-30 лісовозів щодня їздять дорогою і вивозять ліс. 


За словами мешканців села, ремонт дороги відклали через "перерозхід асфальту".

"Ми зверталися у райраду, нам повідомили, що при ремонті доріг у Берегометі, Стебнику та Лопушне, був перерозхід асфальту, - розповіла мешканка села Євгенія. - Для нашого села асфальту немає. Тому вирішили перекрити дорогу і не пустити у село жоден лісовоз".

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», наприкінці травня у Заставнівському районі Чернівецької області люди перекрили дорогу, вимагаючи її ремонту.

Фото МБ

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua