ЧЕРНІВЦІ

Керівництво Києво-Печерського заповідника балує себе Alfa Romeo

0

У всіх нинішніх бідах Києво-Печерського заповідника його колектив звинувачує колишнього керівника Марину Громову та її оточення

Як передає кореспондент «Коментарів», про це під час прес-конференції заявили співробітники заповідника.

«Проблеми почалися не зараз, а два роки тому, коли на посаду гендиректора була призначена Марина Громова. Тоді й почалися всі проблеми заповідника. Під виглядом скорочення були звільнені дуже шановні люди - фахівці своєї справи. Всього 86 співробітників», - зазначила Діна Жданова, голова профспілки Києво-Печерського заповідника.

При цьому на звільнені посади заступників, з яких співробітників видавлювали чи не силою, були призначені нові люди. Зокрема, заступник гендиректора з екскурсійної роботи була призначена Світлана Зорінець.

«За рік перебування на посаді заступника Зорінець купила собі новий автомобіль - Alfa Romeo», - повідомили співробітники заповідника.

Що стосується самої Громової, то для своєї дочки вона організувала міжнародний відділ, призначивши дочку в цей відділ начальником. Разом з тим Громова прийняла на роботу зятя - також начальником одного з відділів.

Також, за словами працівників заповідника, саме при Громовій заповіднику були виділені небачені раніше кошти, а за час перебування на посаді - рік і 8 місяців - Громова зробила стільки зарубіжних поїздок, (більшість - в компанії з міністром культури), скільки не було за всю попередню історію заповідника.

Разом з тим в розмові з журналістами Зорінець не стала заперечувати, що за час роботи в заповіднику вона купила Alfa Romeo. За її словами, вона дуже любить цю марку машин, але авто належить не їй, а її сину. Питання, на які кошти Зорінець купила авто, співробітниця Києво-Печерського заповідника коментувати не стала.

Зазначимо, згідно з інформацією з відкритих джерел, наразі вартість Альфа Ромео в Україні становить від 200 тис. грн.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua