ЧЕРНІВЦІ

Радник Азарова, маючи на рахунках 4,5 млн грн, не погребував матдопомогою

0

Радник прем´єр-міністра України Микола Петренко, який йде до Верховної Ради самовисуванцем у 63 окрузі, виграв або отримав у подарунок минулого року 4 млн грн

Про це свідчить декларація про доходи кандидата в депутати, текст якої мають у ​​розпорядженні «Коментарі».

Згідно з декларацією, Петренко в 2011 році отримав 4 млн 560 тис. 471 грн доходу, з яких зарплата становить 192,623 тис. грн 4 млн. радник Миколи Азарова задекларував як «подарунки, призи, виграші», ще 7848 грн отримав в якості матеріальної допомоги.

Ще 360 тис. доходу кандидат отримав від відчуження рухомого та нерухомого майна.

Також у власності радника є дачний будиночок, площею 60 кв. м. і 3 млн 860 тис. 676 грн на рахунках у банках.

Сім´я Петренка отримала в звітному році дохід у розмірі 4 млн 011 тис. 074 грн. Також у власності членів сім´ї кандидата є земельна ділянка, площею 1500 кв. м. та дачний будиночок 400 кв. м. Автомобіля і квартири ані в Петренка, ані у членів його сім´ї, згідно з декларацією, немає.

За інформацією ЗМІ, Петренко є співвласником холдингу «Петрус», який об´єднує підприємства з виробництва алкоголю, кондитерських виробів, сільськогосподарської продукції та ін.

Офіційним кандидатом від Партії регіонів в окрузі № 63 (м. Бердичів, Житомирської області) є Олександр Ревега - менеджер з адміністративної діяльності, ТДВ «Дорожнє будівельне управління № 35».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua