ЧЕРНІВЦІ

У США прогнозують рекордно високі ціни на зернові

0

Сильна посуха на Північноамериканському континенті може викликати різке зростання цін на продовольство в світі

Країни G20 збираються скоординувати зусилля, щоб зупинити зростання цін на продовольство, пов´язане з найсильнішою посухою в США за останні півстоліття та складними погодними умовами в інших регіонах світу, повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на Financial Times.

Минулої п´ятниці уряд США посилив побоювання подальшого стрибка цін на продовольство, оголосивши, що посуха змусила фермерів закинути поля, площа яких більша, ніж територія Бельгії та Люксембургу разом узятих. Міністерство сільського господарства США вкотре погіршило прогнози врожаю зернових і тепер прогнозує рекордні ціни й на наступний рік.

Ціни ж на кукурудзу вже перевищили історичні максимуми і продовжують зростати. Вартість кукурудзи, соя-бобів і пшениці підскочила на 30-50% за останні півтора місяця.

Сьогодні президент США Барак Обама прибуває до штату Айова (один з основних сільськогосподарських регіонів країни), де на нього чекають дуже важкі дебати про те, чи варто в умовах, що склалися, використовувати кукурудзу як продовольство чи як біопаливо.

А наступного тижня лідери «двадцятки» планують провести селекторну нараду, щоб обговорити підготовку до екстреного засідання, яке може бути проведено вже у вересні або на початку жовтня.

 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua