ЧЕРНІВЦІ

Азаров побудує на Буковині міст, як стане багатим

0

Прем`єр-міністр України Микола Азаров у соціальній мережі Facebook на прохання кореспондента molbuk.ua прокоментував, чому не будується міст у селі Маршинці на Новоселиччині, повідомляють «Чернівці. Коментарі».

"Після повені у 2008 р. попередній уряд виділив великі гроші на ліквідацію наслідків, у тому числі в цьому селі Маршинці почали будувати цей міст, - написав Азаров. - І коли я приїхав в село, мене обурило те, що були витрачені великі гроші, а міст не був побудований. І я про це сказав досить категорично. Але тоді я ще не уявляв собі всіх масштабів, а саме: на міст було заплановано витратити гігантську суму - 260 млн. грн. І там, безумовно, не треба було будувати такий гігантський міст. Можна було вкластися в значно менші видатки. Тобто, по суті справи, діяла проста схема крадіжки бюджетних грошей. Там був побудований тимчасовий міст, і завдання місцевої влади полягало в тому, щоб забезпечити нормальне функціонування цього тимчасового мосту. Ми не могли собі дозволити витрачати такі великі гроші на будівництво моста, по якому проходить дуже мало транспорту, у той час як у нас є тисячі і тисячі об`єктів, у які дійсно необхідно вкладати гроші, в тій же Чернівецькій області. Але коли станемо багатшими, добудуємо цей міст, раз вже він почав будуватися», - написав Микола Азаров.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», служба автомобільних доріг у Чернівецькій області за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Трансмост» на будівництво мосту через річку Прут вартістю 46,27 млн грн. За інформацією «Вісника державних закупівель», міст мав би бути зведений до кінця цього року на на автомобільній дорозі Т-26-06 Маршинці – Герца – Глибока – Банилів Підгірний на км 1+510 (Герцаївський район).

Під час повені в 2010 році в цьому місці було підтоплено існуючий технологічний міст. 

Як повідомляли «Коментарі», влітку 2010 року прем`єр-міністр Микола Азаров, перебуваючи на місці стихії, дав доручення голові ОДА Михайлу Папієву збудувати міст за рік.

Фото з сайту Чернівецької ОДА

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua