ЧЕРНІВЦІ

Вперше 100% податку внесено до бюджету вчасно

Мільйонери Києва сплатили податки вчасно. Вперше в історії України

0

За підсумками декларування доходів у Києві доход понад 1 мільйон гривень у 2011 році отримали 984 людини

Про це в інтерв´ю газеті «Факты и комментарии» повідомила голова Державної податкової служби Києва Ірина Носачова.

«І я думаю, що це ще не остаточна кількість... У 2011-му доходи понад 1 млн грн показали 713 осіб, тобто кількість мільйонерів за рік збільшилася майже на 40%», - зазначила Носачова.

При цьому чиновник уточнила, що мова йде тільки про тих людей, які самі задекларували дохід, з якого не було сплачено податок протягом року: «Так що офіційно мільйонерів у Києві насправді більше, просто вони мають право не декларувати свої заробітки, оскільки податок був сплачений під час їх отримання».

Загалом жителі столиці задекларували близько 10 мільярдів гривень доходу. При цьому до сплати було задекларовано 342 мільйони гривень, що в 2 рази більше, ніж у 2011 році.

«На сьогоднішній день до скарбниці вже надійшли всі суми. У відповідності з Податковим кодексом, податки необхідно було сплатити до 1 серпня. Вперше за підсумками деклараційної кампанії 100% податку внесено до бюджету вчасно», - підкреслила Носачова.

За її словами, найбільший дохід у столиці задекларував «власник групи компаній, що спеціалізуються в сфері сільського господарства».

«Він задекларував отриманий за минулий рік дохід у розмірі 134 млн грн закордонні заробітки та кошти від продажу цінних паперів). Бізнесмен сплатив до бюджету 15 млн грн податку. А ще один власник відомої в Україні торговельної мережі задекларував отриманий за минулий рік дохід у сумі 69 млн гривень. В результаті чого вніс 12 млн гривень в якості податку», - уточнила глава ДПС м. Києва.

Нагадаємо, в Києві за 2010 рік доходи в розмірі понад 1 млн грн задекларували 684 людини, у 2009 році в Україні було зафіксовано 6155 мільйонерів, у 2008 році - 7423.

Разом із тим у 2011 році доходи в сумі понад 1 млн грн задекларувала 2291 людина. Найбільше мільйонерів - 916 - у Києві, у Донецькій області - 271, у Дніпропетровській - 216.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua