ЧЕРНІВЦІ

Ломаченко вибив олімпійське «золото»

0

Український боксер Василь Ломаченко переміг у фіналі Олімпійських ігор у ваговій категорії до 60 кг і приніс Україні шосту золоту медаль, перемігши спортсмена з Південної Кореї

Перша хвилина першого раунду пішла на звикання до довгих рук корейця, а потім Ломаченко почав планомірно «розстрілювати» південнокорейського боксера, пише «СПОРТ bigmir) net». Українець добре перекривався і не давав довгорукому корейцеві влучати, сам же набирав бали впевнено, вже в першому раунді знявши всі питання, - 7:2.

У другому раунді домінування українця продовжилося. Кореєць атакував, але його чудово «читав» Ломаченко. Другий раунд також залишився за українцем - 4:3 і 11:5 після шести хвилин бою.

Третій раунд пройшов в атаках Хана, однак Ломаченко чудово відпрацював і спокійно довів раунд і турнір до перемоги.

Зазначимо, ця медаль - четверта для України в боксі. Раніше «золото» виграв Олександр Усик, «срібло» - Денис Беринчик, а «бронзу» взяли Тарас Шелестюк та Олександр Гвоздик.

Тепер в активі збірної України 6 золотих медалей, 4 срібла і 9 бронзових медалей. У загальному медальному заліку Україна посідає загальне 13-е місце, проте матиме шанс поліпшити свої позиції.