ЧЕРНІВЦІ

Суд відмовився думати про законність списків Партії регіонів

0

Київський апеляційний адміністративний суд відмовився приймати до розгляду позов про скасування реєстрації виборчого списку Партії регіонів

 Про це в своєму блозі повідомив координатор громадянського руху «Спільна справа» Олександр Данилюк, який виступив позивачем.

«У своїй відмові суд ставить під сумнів порушення моїх виборчих прав незаконною реєстрацією списку Партії регіонів у ЦВК, а тому не бачить підстав навіть розглядати позов», - пояснив Данилюк і додав, що планує оскаржити відмову у Вищому адміністративному суді, тому що «така позиція ЦВК і суду, за його словами, делегітимізує виборчий процес з самого початку».

Нагадаємо, причиною звернення з позовом про скасування виборчого списку Партії регіонів стала інформація про те, що до Центральної виборчої комісії Партія регіонів подала список, який абсолютно не відповідає списку, прийнятому з´їздом. Згідно з положеннями Закону «Про вибори народних депутатів України», наслідком такого порушення є відмова в реєстрації списку.

Як повідомляли «Коментарі», виборчий список Партії регіонів був прийнятий на з´їзді партії 30 липня. До першої п´ятірки списку увійшли: Микола Азаров, Таїсія Повалій, Сергій Тігіпко, Андрій Клюєв та Олександр Єфремов.

7 серпня ЦВК затвердила виборчий список Партії регіонів.

 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua