ЧЕРНІВЦІ

Заробітчанам спростили оформлення ПМП у Європі

0

Працівники, які стали жертвами експлуатації, зможуть доносити на своїх роботодавців і отримувати право на оформлення постіного місця проживання через гуманітарні мотиви

В Італії офіційно набув чинності закон, що передбачає більш жорсткі санкції відносно роботодавців, які приймають на роботу нелегалів.

Разом з тим закон встановлює нові санкції  відносно самих емігрантів, які працюють в Італії без офіційного дозволу на роботу, повідомляє Euromag.ru з посиланням на AND Kronos.

Однак роботодавцям, які вже використовують працю нелегальних працівників, уряд дає шанс самостійно виправити ситуацію, впорядкувати робочі відносини зі своїми працівниками, оформивши для них дозвіл на роботу.

Щоб уникнути штрафних санкцій, їм необхідно відправити запит на легалізацію свого працівника з 15 вересня по 15 жовтня. При цьому працівник має подати відповідні документи, які доводять, що він перебуває в Італії щонайменше з 31 грудня 2011 року, і на день 9 серпня 2012 року пропрацював у цього  роботодавця не менш ніж три місяці і продовжує працювати на момент подання запиту.

За даними міністра Андреа Ріккарді, що відповідає за інтеграцію, зараз в країні перебувають близько 150 000 нелегальних працівників, які могли б скористатися новою постановою та оформити офіційний дозвіл на роботу.

Як повідомляли «Коментарі», з 15 вересня до 15 жовтня в Італії відбудеться місячник з легалізації нелегальних трудових мігрантів.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua