ЧЕРНІВЦІ

Житомир витратить чверть мільйона на літопис футбола та розповіді про мучеників

0

Головне управління інформації та комунікацій з громадськістю Житомирської облдержадміністрації уклало угоди з 4 підприємствами на послуги з друкування книг на суму 275 тис. грн.

Згідно з повідомленням порталу держзакупівель, участь у тендері на друк 13 книг  за кошти обласного бюджету взяли 4 підприємства.

Так, Житомирське комунальне книжково-газетне видавництво «Полісся» надрукує книгу М.Ярмолюка «Життя прожити не поле перейти» - за 26 тисяч грн., книгу В. Шинкарука «У затінку сонця» - за 17 тисяч грн., книгу В.Казидуба «Летопись Житомирского футбола» - - за 57 тисяч грн., книгу Н.Весельської «Сторінки з історії нашого краю» - за 14 751 грн.

Окрім того ПП «Рута» надрукує книгу В. Остапчука «Розповіді діда Панька» - за 16 480 грн., книгу М.Пасічника «Михтодь Волинець – подвижник і мученик нації» - за 12 648 грн., книгу Н.Комашні «В краю нетоптаного рясту» - за 9 522 грн., книгу  М.Яненко «Спокій морю й не сниться» - за 14 137 грн., та книгу М.Сича «Котигорошко або «Душа моя єсть верба» - за 9 305 грн.

Також це видавництво отримає 16 219 грн. за друк книги Г.Шкляра «Червона трава» (вибрані твори проза), та 7 938 грн. –за друк М.Павленко «Із жит прийшла» (поезія).

Житомирський державний університет ім. І.Франка отримає 15 тисяч грн. за друк П.Сауха «Сучасна освіта. Портрет без прикрас», а ПП Кирилюк І.В. - 59 тисяч грн., за книгу В.Кондратюка «Житомирський вернісаж. Краса України. Житомирщина».

Усі книги підприємства мають надрукувати до 31 грудня 2012 року.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua