ЧЕРНІВЦІ

Єгипет доставив на Синай ракетні установки

0

 

Кілька пускових установок для ракет середньої дальності доставлені на Синайський півострів для підтримки антитерористичної «операції відплати» армії Єгипту, яка проводиться на півострові

 

Про це повідомляє «РИА Новости».

«Пускові установки ракет середньої дальності переправлені через Суецький канал на Синай для зміцнення угруповання єгипетських військ, що беруть участь в кампанії відновлення безпеки на півострові проти екстремістських угруповань», - повідомив він.

Крім того, до групи підкріплення, що прибуває на Синай, за його словами, включені артилерійські знаряддя та близько 200 військовослужбовців.

Згідно із заявами командування єгипетської армії, передислокація підрозділів пов´язана з підготовкою до проведення спецоперації проти екстремістів в гірських районах Синайського півострова.

Минулої неділі екстремісти атакували прикордонний пункт на Синаї поблизу міста Рафах. У результаті збройного нападу загинули 16 єгипетських військових. За добу після нападу армія Єгипту почала «операцію відплати» проти екстремістів на Синайському півострові, в якій беруть участь підрозділи сухопутних військ і військово-повітряних сил, військ спеціального призначення в координації з частинами МВС.

У п´ятницю через Суецький канал на Синайській півострів було додатково переправлено 50 танків, що стоять на озброєнні 2-ї польової армії, яка постійно дислокована на континентальній території Єгипту в безпосередній близькості від Синаю. Загальна кількість бронетехніки, що бере участь в армійській операції, вже перевищила 150 одиниць. За свідченням очевидців, такої концентрації військовослужбовців і бойової техніки на Синаї не було з 1973 року, коли на півострові стався збройний конфлікт між Єгиптом і сусіднім Ізраїлем.

Наразі єгипетська армія в координації з військами МВС веде підготовку до наступу на Габль аль-Халяль - гористу місцевість в центральній частині півострова. Саме у гірських районах, за твердженням військових, зосереджені основні сили екстремістів, їх бази та склади зі зброєю.

Вся операція проводиться під спільним командуванням 2-ї єгипетської армії та прикордонних військ країни.

Як зазначив представник командування армії Єгипту, остаточна ліквідація всіх членів екстремістських угруповань на Синаї «вимагає ще багато часу». За його словами, за попередні роки «бойовики влаштували в горах безліч віддалених і прихованих баз, проклали в горах тільки їм відомі стежки, щоб екстрено скористатися ними в момент небезпеки».

Передбачається, що армійські підрозділи висуватимуться в напрямку Габль аль-Халаль «найближчим часом», не виключено, що операція почнеться вже в суботу.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua