ЧЕРНІВЦІ

За вхід до столичного парку «Феофанія» просять 1000 грн.

0

На вході до столичного парку «Феофанія» тепер вимагають гроші

Раніше набирати воду зі святих джерел і купатися у місцевих ставах кияни ходили безкоштовно. Коли ж «Феофанія» стала приваблювати тисячі відвідувачів то з`явилася охорона та шлагбаум, повідомляє «5 канал».

Касу на вході до парку встановили ще до відкриття купального сезону. І лише з настанням спеки гості «Феофанії» почали обурюватися. Відвідувати озера стало надто дорого.

Прейскурант послуг: заїзд весільного авто - 250 гривень; організація відпочинку компанії – 1000 за годину; вхідний квиток 10 гривень. Місячний абонемент – 50 грн. Безкоштовними залишили два дні на тиждень.

«У минулому році було виділено майже 9 млн. грн. на утримання. Фінансування парку здійснювалося окремим рядком у бюджеті України. У поточному році фінансування парку припинено. Але в нас пенсіонери безкоштовно ходять», - заявив Володимир Радченко, директор центру екомоніторингу та біорізноманіття мегаполісу НАН України.

Парк входить до структури національної академії наук. Опікується ним центр екомоніторингу та біорізноманіття мегаполісу.

Доглядати за «Феофанією» та підтримувати наукову діяльність без допомоги держави неможливо, жаліється Радченко, тож вирішили залучити відвідувачів.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua