ЧЕРНІВЦІ

Житомирщина виділила на передвиборчий піар 600 тис. грн.

0

 

Житомирська облдержадміністрація витратить 589 тис. грн. на висвітлення своєї діяльності в серпні-грудні 2012 року

 

Згідно з повідомленням на порталі держзакупівель України, 2 липня ГУ інформації та комунікацій з громадськістю Житомирської ОДА оголосило тендер на послуги в сфері радіомовлення і телебачення. За даними протоколу розкриття пропозицій конкурсних торгів, в конкурсі перемогли 7 ЗМІ (4 - телебачення, 3 - радіо).

За висвітлення діяльності Житомирської ОДА Житомирська обласна державна телерадіокомпанія отримає 209 тис. грн., ТОВ «Телерадіокомпанія Союз-ТВ» - 150 тис. грн., ТОВ «Телерадіокомпанія «Ц» - 140 тис. грн., Житомирська міська радіокомпанія «КРОК Радіо» - 45 тис. грн., КП «Районна редакція радіомовлення «Коростишівське радіо» - 15 тис. грн., КП «Бердичівська міська редакція радіомовлення» - 15 тис. грн., КП Коростенської міськради «Творче об´єднання «Коростеньмедіа» - 15 тис. грн.

«ЗМІ будуть інформувати населення про діяльність облдержадміністрації за допомогою телепрограм, соціально-політичних програм та прямих ефірів зі зворотним зв´язком з глядачами, телепрограм соціально-політичної та молодіжної тематики, програм ефірного та дротового радіомовлення», - наголошується в договорі.

Як повідомляли «Коментарі», виборча кампанія в Україні стартувала 30 липня. Парламентські вибори відбудуться 28 жовтня.

Зазначимо також, в столиці на телеканалі «Київ» в період виборчої кампанії вартість секунди політреклами обійдеться від 2,25 до 4, 86 гривень.

Разом з тим телеканал Національного банку України «Банківське телебачення» (Банк-ТВ) встановив розцінки на розміщення політичної реклами в розмірі від 112 до 513 грн. за 1 секунду.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua