ЧЕРНІВЦІ

Каладзе оштрафували і відібрали автопарк

У Кахи Каладзе заарештували активи і оштрафували на 10 млн доларів

0

Тбіліський міський суд 10 серпня ухвалив рішення, згідно з яким колишній футболіст, кандидат у депутати від Грузинської мрії, опозиційної до президента Михайла Саакашвілі і партії Єдиний національний рух, оштрафований на 16 944 960 ларі (близько $10,3 млн.)

Про це повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

Також суд задовольнив клопотання Служби державного аудиту (СДА) про арешт активів Кахи Каладзе, в тому числі компанії Кала Капітал. Ця компанія, разом з іншими активами, є власником 78,21% акцій Прогрес банку. Арештоване майно екс-футболіста включає дев´ять автомобілів, в тому числі, кілька автомашин вищого класу. За словами адвоката Каладзе, найдорожчий автомобіль оцінюється в $200 тис.

Грошовий штраф рівно в п´ять разів перевищує суму (3,33 млн. ларі), яку, на думку СДА, незаконно використовував Каладзе для власної політичної діяльності і для Грузинської мрії. Каладзе заявив телекомпанії Маестро, що не стане виплачувати штраф, оскільки нічого протизаконного не здійснював.

Перед зверненням до суду СДА закликала Каладзе до 9 серпня повернути на його власний рахунок в банку 3,33 млн. ларі готівкою, які були винесені ним з банку в поточному році.

Також СДА попросила лідера опозиційної коаліції Грузинська мрія Бідзіна Іванішвілі повернути в банк винесені з особистих рахунків протягом 2012 року $2918599, 735189 ларі та 700 євро.

Наприкінці липня влада заарештувала банківські рахунки Каладзе в Грузії, в рамках слідства, що проводиться «в зв´язку з можливим фактом легалізації незаконних доходів».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua