ЧЕРНІВЦІ

У Табачника подовжили вступну кампанію через недобір

0

 

У Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту продовжили терміни зарахування на держбюджет до 15 серпня

 

Враховуючи ситуацію, що склалася у зв´язку з невиконанням плану держзамовлення вищими навчальними закладами різних рівнів, МОН дозволило подовжити термін прийому оригіналів документів до 15 серпня.

Згідно з листом МОН № 1/9 - 506 від 10 серпня 2012 року, прийом документів подовжений на ті напрямки, де після третьої хвилі рекомендованих до зарахування залишилися вільні місця.

Крім того, 25 серпня 2012 року дозволено приносити оригінали документів на контрактну форму навчання не тільки на ті напрями підготовки, на які абітурієнт подав документи до 31 липня, але і на інші.

Однак це можна робити тільки в межах одного навчального закладу і напрямку з однаковими конкурсними предметами.

Варто зазначити, що лист МОН носить рекомендаційний характер. У зв´язку з цим ВНЗ, які своєчасно виконали план державного замовлення, не зобов´язані подовжувати терміни зарахування до 15 серпня 2012 року.

Як повідомляли «Коментарі», раніше міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник заявив, що за підсумками вступної кампанії-2012 багато приватних ВНЗ не змогли залучити абітурієнтів. Так, в 120 вищих навчальних закладів, переважно приватної форми власності, було подано менше 100 заяв.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua