ЧЕРНІВЦІ

Більшість керівників управлінь Кіцманської РДА Чернівецької області в робочий час відправили на суботник у село Лужани на будівництво місцевої школи. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», про це пише сайт molbuk.ua.

За даними журналістів видання, у п`ятницю, 10 серпня, через відсутність службовців на своїх робочих місцях, люди тривалий час чекали на чиновників під кабінетами.


З восьми управлінь та відділів Кіцманської РДА кореспонденту molbuk.ua до одинадцятоъ ранку вдалося додзвонитися лише в три, - пише МБ. - На своєму робочому місці залишився начальник відділу економічного розвитку та інфраструктури. Не пішов на суботник і в.о. керівника відділу містобудування, архітектури і ЖКГ. А у відділі культури, національностей та релігій на робочому місці присутні лише бухгалтер і спеціаліст.


"Та вони всі поїхали в Лужани на комуністичний суботник. Там же школу незабаром збираються відкрити, - розповіла кореспонденту працівниця відділу. – Всі з адміністрації поїхали. А наша бухгалтерія працює".

Не було в цей час на робочому місці і голови Кіцманської РДА Олега Унгуряна. У його приймальні підтвердили, що чиновник поїхав у Лужани.

 

Водночас, під деякими управліннями Кіцманської РДА чиновників чекають десятки мешканців району. Про це МБ повідомив депутат облради Віталій Захарюк.

"Люди підходять до управлінь з довідками, різними документами, трохи чекають і розходяться. Є й такі люди, котрі нервуються через це. Скажімо, зранку я бачив чергу з п`яти людей під службою у справах дітей. Ще трьох – під іншим відділом, - каже Захарюк. - Те, що держслужбовці нині на суботнику – це добре. Справа то корисна, але не в робочий час. Вони залишили по одному-двох чергових. Люди приходять за довідками, а спеціалістів нема на робочих місцях".

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», Лужанську загальноосвітню школу в Кіцманському районі обіцяють відкрити до початку навчального року. 

Фото з сайту ОДА

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua