ЧЕРНІВЦІ

Обезголовлене консульство Польщі не перешкодить українцям виїхати до ЄС

0

Ситуація, пов´язана з відкликанням персоналу польського консульства в Луцьку, не вплине на видачу віз українцям в цьому регіоні

Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ Польщі, передає «УНІАН».

«Ми хочемо підкреслити, що дії, розпочаті в Луцьку, не вплинуть на швидкість і кількість віз, які видаються українським громадянам. МЗС продовжуватиме здійснювати свою дружню візову політику на Сході, у відповідності з діючими положеннями Шенгенської угоди», - відзначили в МЗС.

Згідно з повідомленням, відомство «ухвалило рішення відкликати всіх консульських посадових осіб, відповідальних за видачу віз у Луцьку після того, як фахівці з відомства відвідали консульство в Луцьку з метою здійснення контролю за процесом видачі віз і виявили низку порушень».

Разом з тим МЗС Польщі висловив співчуття у зв´язку з тим, що деякі співробітники дипвідомства заплямували його образ.

«Приносимо свої вибачення за дії цих співробітників. Такі порушення не повинні мати місце», - наголошується в повідомленні.

Як повідомляли «Коментарі», МЗС Польщі відкликав з Луцька всіх візових консулів і генерального консула Марека Мартінека у зв´язку з виявленими порушеннями під час видачі віз.

Перевірка виявила низку порушень у Консульстві Польщі в Луцьку. Серед таких порушень Гаєвський назвав надання «преференційних умов» для отримання віз частині заявників, які могли отримати візи без черги, і створення «віртуальної черги» офіційним посередником - візовим центром VFS Global в Луцьку, роботу якого мали контролювати працівники консульської установи.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua