ЧЕРНІВЦІ

ЦВК поскаржилась на кандидатів-клонів

0

На виборах 2012 року робляться спроби поки не встановленими особами використовувати печерні виборчі технології - реєстрацію так званих клонів

 Про це заявив член Центрвиборчкому Михайло Охендовський, передає «ЛІГАБізнесІнформ».

«Ми звернули увагу на те, що на виборах 2012 року робляться спроби поки не встановленими особами використовувати печерні виборчі технології - реєстрацію так званих клонів», - заявив Охендовський.

При цьому він поскаржився, що нерідко в округах, в яких балотуються відомі люди, котрі дійсно бажають брати участь у виборчому процесі, з´являються кандидати, прізвища яких збігаються з уже зареєстрованими ЦВК, а іноді збігаються навіть імена і по батькові.

Уже зараз, за ​​словами Охендовського, в деяких одномандатних округах зареєстровано по кілька людей з одним і тим же прізвищем. Центральна виборча комісія стурбована цією ситуацією, яка буде дискредитувати вибори в очах міжнародної громадськості.

 «Дуже не хотілося б, щоб ці факти залишалися за межами уваги правоохоронних органів, оскільки у ЦВК немає підстав відмовляти кандидатам у народні депутати України з будь прізвищем та ім´ям по батькові, якщо його документи відповідають вимогам закону. І такий кандидат повинен бути зареєстрований з точки зору закону «Про вибори», - зазначив він.

Представник виборчої комісії додав, що дії так званих клонів можуть містити ознаки злочину, передбаченого ст. 57 КК України (перешкоджання в реалізації виборчого права), і ЦВК розраховує на належну правову оцінку цієї ситуації з боку правоохоронних органів.

Нагадаємо, виборча кампанія стартувала 30 липня. Парламентські вибори відбудуться 28 жовтня.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua