ЧЕРНІВЦІ

На Житомирщині депутати безоплатно віддали 5700 га лісу

0

У Житомирській області приватна фірма обгородила ліс парканом. Місцеві жителі стверджують - в ліс нікого не пускають, а на руках у нових власників всі необхідні дозволи чиновників

 Жителі сіл Андрушівського району в ліс потрапити не можуть, повідомляють «Подробности». Прямо посеред дерев - пропускний пункт, охорона і табличка «Вхід заборонено, небезпечно для життя».

Чоловік, який представився директором цих угідь, пояснює - тут розводять диких тварин: рідкісних і дорогих.

«Тому вхід обмежений, але людям ніхто не забороняє сюди приходити. У лісі з´явилися козулі, муфлони і навіть благородні олені», - розповідає він.

Місцеві жителі ж вважають, що в лісі створюється полігон для елітного полювання. Проте один з орендарів лісу - генеральний директор компанії «Каміа Плюс» Андрій Сухін запевняє, що на сьогоднішній день наказу про організацію підготовки до полювання не існує.

Депутати місцевих сільських рад були проти переходу лісу в приватні руки, але обласні депутати все ж таки передали київській фірмі 5700 гектарів лісу у безкоштовне користування на 15 років. В Житомирській облраді запевняють - закон не порушений, але визнають, що не врахували інтереси місцевих жителів.

Як повідомили «Коментарям» в прокуратурі області, вже розпочато перевірку законності зазначеного рішення обласної ради та законності надання дозвільних документів, що стали підставою для укладення договору. Також прокуратура області перевірить законність дій підприємства щодо встановлення металевої огорожі.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua