ЧЕРНІВЦІ

Луганщина пожертвувала на мультфільм про підпільників 800 тис. грн.

0

Перший повнометражний анімаційний фільм «Наші», знятий на замовлення обласної ради мультиплікаційною студією «Фантазери» до річниці «Молодої гвардії», обійшовся в 800 тис. гривень

Робота над створенням фільму займала по 10-16 годин щодня протягом 9,5 місяців, повідомив режисер мультфільму і керівник студії Олексій Сич, передає «Остров».

«Даний фільм повністю унікальний. Сценарій написаний за матеріалами співробітників музею «Молодої гвардії», і, більшою мірою, за розповідями Олени Берської, однокласниці однієї з членів «Молодої Гвардії» - Ліди Андросової», - зазначив Сич.

За його словами, у створенні фільму не брали участь зарубіжні актори, немає іноземних інвестицій.

Також Сич зазначив, що анімаційний фільм «Наші» поїде на різноманітні фестивалі України, Росії і ближнього зарубіжжя. Також планується показати мультфільм на центральних телеканалах.

Повна презентація мультфільму відбудеться у дні святкування 70-річчя «Молодої гвардії».

Нагадаємо, луганська школа мультиплікації «Фантазери» створила повнометражний мультиплікаційний фільм, присвячений діяльності підпільної організації «Молода гвардія», який став першою повнометражною анімаційною стрічкою за 21 рік незалежності України.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua