ЧЕРНІВЦІ

Польща відкликала всіх консулів із Луцька

0

 

МЗС Польщі відкликав із Луцька всіх візових консулів і генерального консула Марека Мартінека у зв´язку з виявленими порушеннями під час видачі віз

 

 

Про це повідомив директор консульського департаменту МЗС Польщі Мирослав Гаєвський, повідомляє «УНІАН».

За його словами, перевірка виявила низку порушень у Консульстві Польщі в Луцьку. Серед таких порушень Гаєвський назвав надання «преференційних умов» для отримання віз частині заявників, які могли отримати візи без черги, і створення «віртуальної черги» офіційним посередником - візовим центром VFS Global в Луцьку, роботу якого мали контролювати працівники консульської установи.

За його словами, візові консули в Луцьку «з незрозумілих причин» практикували зволікання з видачею віз ряду осіб. Він також повідомив, що працівники Луцького пункту прийому візових заяв, створеного компанією VFS Global, за посередництва якої з кінця минулого року можна отримувати польські візи, обманювали людей, які до них зверталися.

«Де-факто у пункті прийому віз було місце (для подачі документів) на наступний день, а людям говорили, що найближчий термін є на наступний тиждень», - пояснив дипломат.

Він також повідомив, що перевірка виявила з початку року 3,7 тисячі випадків необгрунтованої «преференційної» видачі віз, зазначивши, що в минулому році консульство в Луцьку видало близько 100 000 віз.

Дипломат також сказав, що працівники МЗС не виявили у діях консульських працівників «безпосередніх доказів» корупції, зазначивши, що такі матеріали уповноважені збирати правоохоронці. «І єдине, що могли зробити в ситуації, коли не маємо повної довіри до консулів, - повністю їх замінити», - сказав він.

Гаєвський уточнив, що з консульства відкликані всі 5 візових консулів, а також генконсул Мартінек у зв´язку з тим, що не забезпечив відповідний нагляд за процесом видачі віз.

Нагадаємо, про корупцію в консульстві Польщі в Луцьку на початку серпня написала GazetaPolskaCodziennie. За даними видання, до складу злочинної групи, яка займалася нелегальною видачею віз, входять не менш ніж 3 працівників консульства, в тому числі консул.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua