ЧЕРНІВЦІ

Азаров привітав українців з п´ятирічкою кризи

0

Глава уряду згадав про річницю початку світової економічної кризи

 «На цьому тижні виповнилося 5 років з дня початку триваючої світової економічної кризи. Саме 9 серпня 2007 року відбулося перше банкрутство, що поклало початок цілій низці катастроф, які призвели до дуже тяжких наслідків для тих країн, які або не підготувалися до кризи, або мали суттєві проблеми і до кризи» , - написав на своїй сторінці в Facebook прем´єр -міністр Микола Азаров.

Він також зазначив, що тривалість і глибина кризи «показала уразливість української економіки, обвал якої був одним з найбільш глибоких серед постраждалих економік».

Нагадаємо, рано вранці  9 серпня 2007 року найбільший французький банк BNP Paribas оголосив про припинення роботи трьох своїх інвестиційних фондів, бо не міг точно встановити ціну іпотечних закладних за контрактами на житловому ринку США, що були в їхніх активах . Прийнято вважати, що ця подія стала початком найважчого  моменту Великої депресії всесвітньої фінансової кризи. «9 серпня 2007 року став днем, коли змінився світ», - охарактеризував цей день глава збанкрутілого під час фінансових потрясінь британського банку Northern Rock Адам Апплгарт.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua