ЧЕРНІВЦІ

Комуністи приготували селу програму держпідтримки

0

Комуністи пропонують комплексну програму державної підтримки села

 

 Як повідомили «Коментарям» в КПУ, про це заявив лідер Комуністичної партії Украіни Петро Симоненко під час зустрічі з трудовим колективом кооперативу «Дружба» в селі Благодатна Харківської області.

Як підкреслив Симоненко, українське село опинилося на межі зникнення. «Сьогодні всі говорять про необхідність вступати в Європейський союз, всі хочуть бути європейцями і жити за європейськими стандартами, але в той час як вся Європа підтримує село, а в Україні роблять все, щоб його знищити», - сказав лідер КПУ.

При цьому Симоненко нагадав, що до незалежності України в країні було 12 000 колективних сільських господарств, кожне з яких мало по 40 тракторів, 12 комбайнів, більше тисячі корів і сотні робочих місць.

«Якщо за радянських часів у селах було близько 4 мільйонів робочих місць, сьогодні ми не нарахуємо навіть і 600 тисяч», - підкреслив лідер комуністів.

Більш того, додав Симоненко, з українського села практично виїхала вся молодь, тому 80% їх жителів - це пенсіонери.

За словами Симоненка, в рамках державної підтримки села комуністи пропонують комплексну програму, яка включає в себе стабілізацію цін на сільську продукцію, доступні кредити, тверду закупівельну ціну, підтримку кооперативів, заборону на продаж землі, підтримку молодих фахівців на селі, пільги і доступне житло для тих, хто живе в селі.

«Україна може повернути собі статус аграрної та сільськогосподарської країни, країни, яка завдяки сільському господарству забезпечувала всю економіку. І якщо вже ми говоримо про Європу, то держава, яка не підтримує село, не може вести мову про євроінтеграцію», - зазначив лідер КПУ.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua