ЧЕРНІВЦІ

За місяць українці накупили півмільярда доларів

Українці почали передкризове скуповування доларів

0

Населення продовжує масово скуповувати долари, в липні українці накупили на півмільярда більше, ніж місяцем раніше

 Як повідомили «Коментарям» в Національному банку України, обсяг операцій із готівковою іноземною валютою на міжбанківському валютному ринку України становить $3,888 млрд. При цьому в липні банки купили у населення 1,538 млрд  доларів, продали - $2,349 млрд.

У червні населенню продали $1,122 млрд, а купили $1,863 млрд, чистий обсяг закупівлі готівкової валюти населенням в червні зріс на 40% до $741 млн.

Банківські вклади фізичних осіб в доларах зросли на $419,8 млн і становлять на 1 серпня $20,011 млрд.

У червні приріст реального ефективного обмінного курсу гривні до грудня 2011 року становить 0,8%. Номінальний ефективний обмінний курс гривні підвищився на 3,5% переважно у зв´язку зі зміцненням на міжнародних ринках долара США щодо євро.

Разом інфляційний диференціал зменшився на 2,7%, оскільки інфляція в Україні була нижчою, ніж її середньозважений рівень у країнах - основних торгових партнерах України.

Варто зазначити, що в липні валютний попит на міжбанку був найвищим з 2010 року.

Як повідомляли «Коментарі», раніше директор генерального департаменту грошово-кредитної політики НБУ Олена Щербакова рекомендувала населенню зберігати свої вільні заощадження у гривнях, зазначивши, що ситуація з курсом гривні до долара восени перед і після виборів  залежатиме від настроїв населення.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua