ЧЕРНІВЦІ

Тимошенко хоче побачення з послом ЄС, забувши про спокій

0

 

Екс-прем´єр-міністр Юлія Тимошенко наполягає на зустрічі з послом ЄС в Україні Жозе Мануелем Пінту Тейшейрою, ігноруючи рекомендації лікарів про утримання від побачень

 

 

 Як повідомили «Коментарям» у Державній пенітенціарної службі Україні, засуджена Тимошенко, згідно із заявою, в черговий раз отримала дозвіл на побачення з послом ЄС в Україні.

Разом з тим в ДПтС нагадали: раніше на аналогічне звернення засудженої керівництвом відомства вже надавався дозвіл на таке побачення, однак сам посол на зустріч з Тимошенко тоді не прибув.

«В цей раз (як і в попередній) від самого Ж.М.Тейшери ніяких звернень про надання побачень з засудженою Тимошенко не надходило. Рішення про дозвіл на побачення приймалося виключно на підставі заяви самої засудженої Тимошенко», - підкреслили в ДПтС.

Як повідомляли «Коментарі», 9 серпня Тимошенко письмово відмовилася від участі у відеоконференції з американським судом, посилаючись саме на рекомендації українських і німецьких лікарів про обмеження їй кількості побачень.

Раніше Тимошенко неодноразово відмовлялася брати участь у судових засіданнях режимі відеоконференції.

Американський суд збирається допитати Тимошенко в режимі відеоконференції у справі про неповернення нею боргів компанії Universal Trading & Investment Co., Inc.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua