ЧЕРНІВЦІ

Премія, яку дали Тимошенко, не пов´язана з Папою Римським

0

«Боніфаціанська академія», яка оголосила про присудження міжнародної премії Боніфація VIII екс-прем´єр-міністру України Юлії Тимошенко, не має жодного стосунку до Святого престолу

Про це заявив заступник керівника служби друку Святого престолу батько Чіро Бенедеттіні, повідомляє «РИА Новости».

«Я знаю про «Боніфаціанську академію», створену в Ананії. Йдеться про культурну асоціацію, що займається вивченням багатої історії цього древнього міста. Проте ця організація не є інститутом Ватикану і не має жодного стосунку до інститутів, офіційно пов´язаних зі Святим престолом», - зокрема сказав Бенедеттіні.

Він також спростував інформацію про те, що премія Боніфація VIII була заснована Папою Римським Іоанном Павлом II. «Ця премія не була заснована Папою Римським і не є нагородою Святого престолу. Наскільки мені відомо, вона була присуджена Іоанну Павлу II», - зауважив Бенедеттіні.

Як повідомляли «Коментарі», 9 серпня колишній губернатор Харківської області Арсен Аваков на своїй сторінці в Facebook написав, що Тимошенко була нагороджена Міжнародною премією Боніфація VIII, яку присуджує одна з найавторитетніших гуманітарних установ при Святому Престолі «Боніфаціанська академія». 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua