ЧЕРНІВЦІ

Луганщина терміново перевірить усі приватні вугільні шахти на займистість

0

 

В Луганській області у зв´язку з загрозою техногенної катастрофи в найкоротші терміни за участю правоохоронців будуть проведені перевірки дотримання заходів протипожежної та противибухової безпеки на діючих вугільних підприємств - незалежно від форм власності

 

Як передає «Луганськ.Коментарі», відповідне доручення главам районів і міст дав голова Луганської ОДА Володимир Пристюк

«Перевіряйте все - техніку безпеки, стан вентиляції, рівень загазованості... Вимагаю щодня інформувати мене про хід перевірок і обіцяю вам, що до порушників будуть застосовуватися найжорсткіші заходи, аж до кримінальних», - заявив Пристюк.

Під час розширеної наради керівників органів внутрішніх справ, державної влади та місцевого самоврядування 10 серпня 2012 року зазначалося, що через складні погодні умови в 2012 році вже зафіксовано 165 пожеж в лісовій зоні, що на 13% більше, ніж у 2011 році. У степовій зоні - 756 загорянь, при цьому найчастіше загоряння відбуваються на неконтрольованих звалищах.

«За прогнозами синоптиків і за тією несприятливою ​​картиною, яку ми спостерігаємо вже сьогодні, в серпні очікується надзвичайно висока ймовірність загоряння не тільки лісових масивів і степових територій. Особливу тривогу викликає ризик виникнення техногенних катастроф, пов´язаних з високою температурою. На жаль, статистика підтверджує, що вибухи і пожежі на шахтах Луганщини, як правило, трапляються в другій половині літа», - підкреслив губернатор Володимир Пристюк.

Звести ризик подібних інцидентів до мінімуму, на його думку, можливо лише за неухильного дотримання заходів профілактики, а також прийняття додаткових протипожежних заходів.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua