ЧЕРНІВЦІ

Через дощі Велика китайська стіна скоротилася на 36 метрів

0

Частина Великої китайської стіни в провінції Хебей на півночі Китаю впала після кількох днів безперервного дощу, повідомляє агентство «Синьхуа» з посиланням на місцеву владу

Як пише «Газета.RU», обвалення сталося ще в понеділок, проте відомо про нього стало лише зараз.

Як стало відомо, довжина ділянки стіни, що розвалилася, становить 36 метрів. У частинах споруди поруч із зруйнованою секцією виявлено тріщини. Ділянка стіни, на якій знаходився зруйнований фрагмент, була зведена під час правління династії Мін (1368-1644).

За даними видання, велика кількість опадів, що обрушилися на Китай з початком сезону дощів минулого місяця, спричинила великі повені та зсуви. Китайська влада заявила напередодні, що проливні дощі та повені в Пекіні і провінції Хебей вже стали причиною загибелі 112 людей, а ще 21 людина вважається зниклою безвісти.

Крім того, стихія загрожує культурній спадщині країни. Від злив постраждали сховище Національного музею у Пекіні та виставковий зал Провінційного музею західного Ганьсу. У них були пошкоджено вісім пам´яток культури.

Китайська влада вже видала циркуляр, в якому закликає місцеві адміністрації провести ретельні перевірки об´єктів культурної спадщини, музеїв та місць зберігання експонатів для забезпечення безпеки їх персоналу та колекцій.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua