ЧЕРНІВЦІ

Вимагаючи повернути дешеві електрички, харків´яни вийшли на рейки

0

У Харкові пасажири електропотяга підвищеної комфортності «Харків-Бєлгород», який сьогодні вранці мав вирушити у свій перший рейс замість скасованих електричок, стали на рейки і заблокували рух складу

Як повідомляє «Харків.Коментарі», близько 200 протестувальників вийшли на рейки, вимагаючи повернути електрички за цим маршрутом.

За словами мітингувальників, проїзд у новому потязі коштує 67 гривень, проїзд в електричці - 19 гривень. При цьому пенсіонери до кордону з Росією їздили безкоштовно. Крім того, новий потяг прямує до Бєлгорода без зупинок, що незручно для тих, кому потрібно дістатися до проміжних станцій.

До мітингувальників вийшли представники керівництва залізниці та пояснили, що рух електричок фінансувався з російського боку, і був призупинений за ініціативою росіян. Вони попросили людей розійтися і запевнили, що проблема буде вирішена.

Замначальника Південної залізниці Віктор Кузьменко в свою чергу заявив, що новий потяг «Харків-Бєлгород» буде відмінений взагалі. «Ми хотіли як краще. Але якщо народ не хоче, щоб цей потяг ходив, - ми його скасуємо взагалі. Ми не можемо допустити, щоб на рейках загинула людина», - заявив він.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua