ЧЕРНІВЦІ

Канада відправляє на вибори в Україну десант спостерігачів

0

Канадський уряд відправить на парламентські вибори в Україну місію з 500 спостерігачів

Про це заявив міністр Канади у справах громадянства, імміграції та мультикультуралізму Джейсон Кенні, повідомляє «Тиждень».

Місія складатиметься з 500 спостерігачів, з яких 425 короткострокових спостерігачів будуть репрезентативно розподілені по ділянках. Решта 75 довгострокових спостерігачів будуть грати ключову роль в передвиборний період.

За словами Кенні, «ці вибори мають вирішальне значення для демократичної та процвітаючої України. Ми пишаємося тим, що канадські спостерігачі, багато хто з яких походять з українсько-канадського суспільства, і далі будуть підтримувати народ України».

«Враховуючи міжнародну стурбованість з приводу погіршення демократичних умов в Україні, особливо важливо, що Канада приєднається до своїх міжнародних партнерів для оцінки чесності та прозорості виборів», - прокоментував ситуацію парламентський секретар Канади Боб Дечерт.

Як повідомляли «Коментарі», для спостереження за виборами в Україні восени 2012 року Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ (БДІПЛ ОБСЄ) направить 100 довгострокових і 600 короткострокових спостерігачів.  У свою чергу СНД надішле на вибори в Україні 200 спостерігачів.

Також нагадаємо, що Канада заявляла, що суд над екс-прем´єром Юлією Тимошенко є політично вмотивованим. Крім того, на адресу української влади неодноразово лунали заклики про негайне звільнення екс-прем´єра та інших опозиціонерів, надання їм необхідного лікування, а також забезпечення проведення чесних і вільних виборів в Україні».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua