ЧЕРНІВЦІ

Держінспекція почала позапланові перевірки кримських суден після аварії, в якій загинула людина

У Криму через аварію катера почалися позапланові перевірки суден

0

Комісія Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті почала позапланові перевірки суден в Автономній Республіці Крим

Як повідомили сайту «Крим.Коментарі» в Рескомітету АРК з транспорту та зв´язку, рішення про проведення зазначених перевірок прийнято в зв´язку з нещодавньою аварією, що сталася біля міста Судака, а також спрямоване на запобігання таким ситуаціям у майбутньому.

Комісія працюватиме в регіоні до 13 серпня поточного року. За цей час фахівці Укрморрічінспекції перевірять на дотримання вимог безпеки судноплавства плавзасобів підприємств морського транспорту в Судаку, Феодосії, Ялті, Алушті, Євпаторії та Севастополі. Крім того, відповідні перевірки пройдуть і в селищах міського типу Новий Світ, Коктебель і Приморський.

Так, уже провели огляд плавзасобів підприємств, установ та організацій морського транспорту в Судаку та Новому Світі.

Сьогодні відповідні перевірки будуть здійснюватися у Феодосії, Коктебелі і Приморському, 11 серпня - в Ялті та Алушті. Далі на черзі - Євпаторія та Севастополь, де 12 серпня фахівці Укрморрічінспекції перевірять на дотримання вимог безпеки судноплавства пасажирські судна.

Підведення підсумків проведеної Укрморрічінспекцією профілактичної роботи в регіоні заплановано на 13 серпня 2012 року.

Як повідомляли «Коментарі», 4 серпня об 11:40 біля мису Алчак-Кая в 100 метрах від берега зіткнулися катер «Судак» (приписаний до причалу пансіонату Львівської залізниці, Судак) і теплохід «Чорномор´я» (приписаний до Ялтинського торговельного порту). На місці події було встановлено, що під час зіткнення одна людина загинула та 12 були травмовані.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua