ЧЕРНІВЦІ

Суд визнав, що мітинг за «язик» загрожує безпеці та життю

У Харкові суд заборонив мітинг проти «язика» через «загрози безпеці життя»

0

Харківський окружний адміністративний суд задовольнив адміністративний позов Харківської міської ради і заборонив проведення безстрокової акції противників Закону «Про засади державної мовної політики» на площі Свободи з 10 серпня

«Суд звертає увагу на те, що існує загроза безпеці та життю як учасників заходу, так і громадян міста, а значить, проведення мітингу не є можливим», - йдеться постанові суду, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

У мотивувальній частині документа наголошується, що акція може ускладнити рух транспорту, негативно вплинути на здоров´я її учасників і т.д.

«Відповідно до інформації Департаменту охорони здоров´я міської ради тривалий вплив підвищеної температури і сонячної радіації негативно впливає на фізичний стан організму людини, послаблює стійкість людини до перегрів ... ХДУ ГУ МВСУ в Харківській області представило інформацію про те, що проведення подібних заходів у центрі міста вимагає залучення значної кількості особового складу, що негативно впливає на стан правопорядку в інших районах міста, змушує перекривати рух транспорту на прилеглих вулицях, що негативно впливає на щоденну життєдіяльність громадян, які не беруть участь у заході», - наголошується в постанові.

Тим не менш, учасники акції мають намір продовжувати її, попри заборону.

«Щойно прийдуть судові виконавці - ми перейдемо в інше місце. Сьогодні вночі - значить, сьогодні вночі. Завтра вранці - значить, завтра вранці», - сказав один з учасників акції Дмитро Пилипець.

За його словами, одне з можливих місць продовження безстрокової акції протесту - сад Шевченка, біля пам´ятника Кобзареві.

Як повідомляли «Коментарі», 3 липня Верховна Рада ухвалила Закон «Про засади державної мовної політики» в цілому. За ухвалення даного документа проголосувало 248 народних депутатів.

Після чого по всій країні пройшли мітинги проти цього закону.

31 липня голова Верховної Ради Володимир Литвин підписав Закон «Про засади державної мовної політики».

8 серпня підпис під «мовним» законом поставив і Президент України.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua