ЧЕРНІВЦІ

Бандера дивиться на будинок, на якому величезними літерами написано «Аналізи»

Прикарпаття увічнило безногого Бандеру (ФОТО)

0

 

У Трускавці стоїть дивний пам´ятник Степану Бандері - голова проводу ОУН схожий на інваліда - весь скрючений, без ніг, з потворно великими долонями

 

 

До всього іншого, пам´ятник дивиться на будинок, на якому величезними літерами написано - «Аналізи», відзначають туристи, що перебувають у Трускавці, передає «ZIK».

Мистецтвознавець і художник Лев Скопа, який має імідж новатора, прихильника сучасного мистецтва, в цьому конкретному випадку абсолютно впевнений, що монумент потворний.

«Ясно, що це якась убогість страшна. Я думав, що це фотошоп! Процитую висловлювання, що який рівень культури - такі пам´ятники. Одне збочення є у Львові, коли з пам´ятника Леніну скопіювали Бандеру. А друге збочення - ці ось експерименти. У мене таке враження, що хочуть тими пам´ятниками осквернити саму ідею», - підкреслив Скопа.

Автори монумента - скульптор Іван Самотос та архітектор Василь Каменщик. Місцеве інформаційне агентство «Трускавецький вісник» пише, що «серйозного публічного обговорення проекту пам´ятника так і не відбулося». За інформацією цього ж видання, відкриття провели помпезно, з партійною символікою і патріотичними промовами.

Як повідомляють «Коментарі», на Кавказі з´явився пік Бандери.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua