ЧЕРНІВЦІ

Відеоконференцзв´язок у судах коштуватиме 20 мільйонів

0

В Україні 100% апеляційних судів обладнані засобами відеоконференцзв´язку, а до кінця року ще понад 150 районних судів будуть обладнані відеозв´язком

Як повідомили «Коментарям» в прес-службі Адміністрації Президента, про це заявив радник Президента, керівник ГУ з питань судоустрою Адміністрації Президента Андрій Портнов.

За його словами, головна мета підписаного закону про участь громадян у судовому засіданні в режимі відеоконференції - зменшення витрат громадян на поїздки в обласні центри чи в інші регіони України для участі в судових засіданнях.

«За попередніми підрахунками, це дозволить державі і учасникам процесу заощаджувати в 10 разів ... в першу чергу на папері та відрядженнях. Ми будемо просити Кабмін виділити на це кошти і прискорити процес запровадження відеоконференцій», - сказав Портнов.

Разом з тим, за його словами, на забезпечення проведення відеоконференцій під час судових засідань в 2012 р. Кабінет міністрів виділив 20 млн грн.

«Зараз йдеться про введення процедури відеоконференцій кримінальних справ у адміністративному, господарському та цивільному судочинстві», - уточнив Портнов.

Як повідомляли «Коментарі», Президент України підписав закон про внесення змін до низки законодавчих актів: у закон про судоустрій, Цивільний процесуальний кодекс, Господарський процесуальний кодекс, Кодекс про адміністративні порушення та Кодекс адміністративного судоустрою. Ці зміни стосуються забезпечення можливості громадян для участі в судовому процесі в режимі відеоконференцзв´язку.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua