ЧЕРНІВЦІ

Премія установи при Святому Престолі Папи Римського присуджена Тимошенко одностайно

Тимошенко отримала премію імені Папи Римського

0

Екс-прем´єр-міністр Юлії Тимошенко удостоєна Міжнародної премії Боніфація VIII

«В урочистій обстановці, в присутності значної кількості запрошених і дійсних членів Академії з доповіддю та пропозицією щодо ситуації з Юлією Тимошенко виступив президент Академії пан Де Анжеліс. Під оплески мені було передано рішення Академії і послання Юлії Тимошенко», - повідомив на своїй сторінці в Facebook Арсен Аваков.

За його словами, засідання Академії Боніфаціана відбулося в старовинному легендарному папському палаці в Ананії.

«У листі президента Академії Боніфаціана доктора Санта де Анжеліс і президента Наукового комітету Його Святості Франко Кроче на адресу лауреата премії 2012 екс-прем´єр-міністра України Юлії Тимошенко висловлюється впевненість, що видатна пані Юлія прийме нагороду і удостоїть Академію особистою присутністю і вітальною промовою» , - зазначив Аваков і додав: «Крім того, в листі висловлено підтримку і надію на добрі новини».

Премія одного з найбільш авторитетних гуманітарних установ при Святому Престолі Папи Римського була присуджена одностайно.

Зазначимо, премія імені Боніфація VIII заснована в 2003 році Папою Римським Іоанном Павлом II. Присуджується за підсумками засідання ради директорів Академії та Наукового комітету Міжнародної премії.

У різні роки премії були удостоєні видатні діячі католицької церкви, такі як Префект конгрегації католицької освіти кардинал Зенон Грочолевскі, глава Папської ради з міжрелігійного діалогу кардинал Жан-Луї Торан, бібліотекар Римської Церкви кардинал Хорхе Марія Мехія.

Крім того, премією нагороджувалися видатні представники громадянського суспільства, наукових, культурних, дипломатичних кіл. Серед них: лауреат Нобелівської премії з фізіології і медицині Рита Леві-Монтанчіні, президент Європейського парламенту Єжи Бузек Кароль, президент Італії Оскар Луїджі Скальфаро, прем´єр-міністр Республіки Польща Хана Сухоцька, лідер Християнсько-демократичної партії Албанії Зеф Бушаті, астронавт Умберто Гуїдон, міністр культури Італії професор Орнагі Лоренцо, ректор Римського університету «Ла Сап´єнца» Ренато Гуаріні.

 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua