ЧЕРНІВЦІ

Пшонка виставив авіакомпаніям рахунок на 22 млн грн

0

Генеральна прокуратура України за результатами перевірки пред´явила позови до авіакомпаній «АероСвіт» і «МАУ» про стягнення заборгованості в сумі 22 млн грн  

 Як повідомили «Коментарям» в ГПУ, управління правозахисної діяльності протидії корупції і злочинності у сфері транспорту ГПУ провела перевірку повноти та своєчасності сплати держмита в спецфонд Державної авіаційної служби України.

«За результатами перевірки 8 серпня 2012 р. в інтересах держави Генпрокуратура пред´явила два позови про стягнення заборгованості з авіакомпаній «Аеросвіт» і «Міжнародні авіалінії України» в сумі понад 22 млн гривень», - відзначили в ГПУ.

Як повідомляли «Коментарі», раніше Господарський суд Київської області задовольнив позов прокуратури столиці, таким чином із ЗАТ «Авіакомпанія «Аеросвіт» стягнуто 311 тис. грн заборгованості за послуги з метеорологічного обслуговування польотів повітряних суден.

Раніше борг авіакомпаній «АероСвіт» і МАУ Державному підприємству з обслуговування повітряного руху України (Украерорух) близько 100 млн  грн.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua