ЧЕРНІВЦІ

Опозиція подала в суд на відмову ЦВК зареєструвати Тимошенко і Луценка (ДОКУМЕНТ)

0

Об´єднана опозиція «Батьківщина» подала до Київського апеляційного адмінсуду позов про скасування рішення Центрвиборчкому, яким кандидатам в нардепи Юлії Тимошенко і Юрію Луценкові відмовлено в реєстрації

 Як повідомили «Коментарям» у «Фронті Змін», позов було подано  9 серпня уповноваженим представником «Батьківщини» у ЦВК Русланом Князевичем.

«Виходячи з положень Конституції України, наявність судимості може бути підставою для відмови в обранні народним депутатом, але не може бути підставою для відмови в реєстрації особи кандидатом. Адже до завершення виборчого процесу судимість може бути знята або погашена», - наголошується в документі.

Також у позові зазначається, що справи Тимошенко і Луценка перебувають на розгляді судів касаційної інстанції і щодо них можуть бути винесені виправдальні вироки.

Крім того, Європейський суд з прав людини у справі «Луценко проти України» 3 липня визнав порушення державою Україною цілої низки положень Конвенції про захист прав і свобод людини та встановив політичний характер його кримінального переслідування. Нагадаємо, справа «Тимошенко проти України» призначена до розгляду в ЄСПЛ на 28 серпня 2012 року.

«Об´єднана опозиція вимагає визнати відмову в реєстрації Тимошенко і Луценка незаконним і зобов´язати ЦВК зареєструвати їх кандидатами в народні депутати від політичної партії ВО «Батьківщина» в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі», - підкреслюють автори документа.

                                                                                             

 Як повідомляли «Коментарі», 8 серпня Центрвиборчком відмовив у реєстрації Тимошенко і Луценкові через наявність у них судимостей. В опозиції заявили, що оскаржать це рішення в суді.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua