ЧЕРНІВЦІ

Приватні навчальні заклади «розвантажать» місцеві бюджети - екс-міністр

0

Будівництво приватних навчальних закладів в Україні дозволить знизити навантаження на бюджети українських міст

Таку думку висловив екс-міністр освіти Станіслав Ніколаєнко (2005-2007 рр..), коментуючи рішення компанії СКМ створити першу в Донецьку школу міжнародного рівня.

«Добре, що сьогодні такі компанії, як СКМ, займаються будівництвом шкіл, а не якихось розважальних закладів. Це якоюсь мірою розвантажить бюджет міста», - сказав Ніколаєнко. На його думку, інвестування в освітні проекти України - рішення, на яке має сьогодні рівнятися решті великий бізнес в Україні.

«Якщо СКМ буде застосовувати професійний підхід і новітні програми, плани, методики навчання, будуть платити гідну вчителям заробітну плату, то це все піде на користь і Донецьку, і нашій державі», - вважає він.

Нагадаємо, 9 серпня компанія СКМ оголосила про рішення створити першу в Донецьку школу міжнародного рівня - Школу «Григорівська». Навчання буде проводитися одночасно за українською та міжнародною програмами, що дозволить випускникам продовжити навчання як в українських, так і в іноземних вишах.

Вступ до школи «Григорівська» проходитиме на конкурсних засадах за прозорою та зрозумілою системою. Навчання в школі передбачає платну основу, систему знижок, а також грантові умови вступу для 5% учнів.

Новий навчальний заклад створить понад 100 робочих місць. Причому викладати в школі будуть як українські, так і іноземні фахівці, попередньо пройшли спеціальне навчання і багатоступеневу систему відбору.

Акціонерами школи «Григорівська» на партнерських засадах є група СКМ (75% акцій) і компанія «Укрінвест» (25% акцій). Проект не має бюджетного фінансування і буде повністю реалізований на кошти інвесторів. Інвестиції в проект складуть не менш ніж $ 15 млн.

Запланована дата відкриття школи «Григорівська» - 1 вересня 2014 року.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua