ЧЕРНІВЦІ

Азарову хочеться будувати житлові будинки за принципом конструктора LEGO

0

 

У наступному році Кабінет міністрів України починає реалізацію програми з будівництва індустріального житла, яка дозволить зводити будинки за 2 місяці

 

 

Як повідомили «Коментарям» в прес-службі уряду, про це заявив прем´єр-міністр Україна Микола Азаров.

За його словами, сенс програми індустріального житла полягає в тому, що «ми повинні перейти на індустріальні методи будівництва доступного житла».

«Тобто повинні бути побудовані домобудівні комбінати, які будуть проводити всі необхідні матеріали для будівництва будинку на місці - це сучасний метод, який дозволяє зводити новобудову за 60 днів», - сказав Азаров.

Також прем´єр вимагає від кожного міста і кожної області підготувати майданчики під будівництво індустріального житла. За його словами, до цих будмайданчиків мають бути підведені всі необхідні комунікації, дороги, «щоб будівельники займалися виключно будівництвом».

Як повідомляли «Коментарі», з 15 травня в Україні почалася реалізація програми з державного іпотечного кредитування під 3% річних. Після оформлення іпотеки та оплати першого внеску в розмірі до 25% загальної суми кредиту громадянин щомісяця погашає 3%, решту суми повинна виплачувати держава з бюджету, в якому на ці цілі передбачено 1 млрд. грн. Для отримання 3%-ної державної іпотеки потрібно заробляти до 10 000 гривень на місяць або мати сімейний дохід в 30 000 гривень

Станом на 1 червня для участі в програмі зареєструвалися 5000 100 громадян

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua