ЧЕРНІВЦІ

Грузинські альпіністи самі знайшли пік для Бандери

Грузини самі запропонували вершину для Бандери

0

Почувши ім´я провідника ОУН-УПА Степана Бандери, грузини самі запропонували кілька варіантів кавказьких гір, щоб назвати його ім´ям

Про це «Львівському порталу» розповів Мар´ян Нищук, керівник групи альпіністів, завдяки яким одна з кавказьких гір недавно носить назву «Шпиль Степана Бандери».

За його словами, грузини дуже доброзичливо поставилися до ідеї, що саме на території їх держави з´явився пік Бандери. Вони не тільки не заперечували, а навіть вітали таку ініціативу українських альпіністів. Адже багато жителів Грузії позитивно реагують на прізвища Бандера чи Шухевич, а один з грузинських альпіністів, почувши прізвище цього видатного українця, ще згадав українську повстанську пісню «Лента за лентою».

«Як не дивно, грузини дуже обізнані в справах України. Тобто вони знають, що Степан Бандера - герой України. Хтось йому призначав це звання, хтось відміняв. Знають хто такий Шухевич. В цілому вони знають більше про ситуацію в Україні, ніж пересічний житель сходу України», - розповів Нищук.

Як повідомляли «Коментарі», 8 серпня до Львова повернулася група альпіністів львівського клубу «Екстрем», яка наприкінці липня піднялася на одну з безіменних вершин кавказьких заввишки 4 тис. 272 ​​м і назвали її іменем Степана Бандери.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua