ЧЕРНІВЦІ

Фальшивому паркомату просто приварили купюроприймач

На одеських парковках почали з´являтися фальшиві паркомати (ВІДЕО)

0

Фальшиві автомати для оплати паркування почали з´являтися на стоянках Одеси

 Як передає кореспондент «Одеса.Коментарі», про це повідомили активісти організації «Громадський контроль». За словами активістів, такі  фальшиві паркомати з´явилися на в´їзді до парковки 13 станції Великого Фонтану, власники встановили там термінали, які не призначені для збору грошей.

«Ви самі можете переконатися в тому, що з трьох автомашин, які заїжджають на парковку протягом    хвилини, оплату за в´їзд двох з них паркувальник брав собі в руки. І лише один раз, на прохання Сергія, для наочності, опустив купюру в купюроприймач, при чому апарат навіть і не подумав видати йому фіскальний чек. Та й паркувальний талон водій зміг отримати лише тоді, коли паркувальник натиснув на зелену кнопку терміналу. Отже для устаткування байдуже, опускають в нього гроші чи ні: головне натиснути на зелену кнопку», - розповідає очевидець.

Крім того, за даними активістів, пристрій  взагалі не призначений для прийому оплати.

«Мабуть, представники компанії «Shenzhen Technology Industrial Co.», Ltd. Jieshun, що є виробником цього пристрою, характеристики якого можна подивитися на офіційному сайті, дуже здивувалися б дізнавшись, що українські Кулібіни «пришили» їхньому дітищу псевдокупюроприймач», - заявляє активіст.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua